Wyszukiwanie
x

Spacerówki na wakacje i do samolotu

Poradniki

Kilka propozycji spacerówek na wakacje

Spacerówka do samolotu.

Jeśli zależy Ci na zabraniu spacerówki jako bagaż podręczny do kabiny samolotu, koniecznie upewnij się, jakie wymogi mają poszczególne linie lotnicze.

Każda linia lotnicza ma swój regulamin przewożenia wózka jako bagażu podręcznego. Regulamin ten też może ulec zmianie, zatem sprawdzaj najaktualniejsze dane na stronie danych linii lotniczych.

Wymiary wózka, który może być zabrany do kabiny, są ściśle określone, zatem przeczytaj, jakie to wymiary i sprawdź, czy wybrany przez Ciebie wózek je spełnia.

Dodatkowo musisz widzieć, że nawet jeśli taki wózek spełnia te wymogi, to nie oznacza, że zostaniesz z nim wpuszczony na pokład, możesz zostać poproszony o zostawienie wózka przed wejście, w rękawie, pod schodami. Tam też zostanie Ci oddany po wylądowaniu.

Podróż samolotem z wózkiem.

Każda linia lotnicza pozwala rodzicom zabrać  za darmo jeden wózek dla jednego jeździecka. Nie musi on spełniać wymogów rozmiarowych. Najważniejsze jest, by składał się w jeden element. 

Składanie w jeden element to składanie konstrukcji razem z siedziskiem lub konstrukcji razem z gondolą.

Takiego wózka nie musicie oddawać przy odprawie jako bagaż podręczny.

Wózek do końca zostaje z Wami, oddajecie go zaraz przy wejściu do samolotu. Tam też zostanie Wam zwrócony po wylądowaniu.

Zatem polecam nie skupić się stricte na małym rozmiarze wózka, ponieważ każdy rozmiar możecie zabrać ze sobą w podróż.

Polecam.

Polecam skupić się na wygodzie składania, niedużej wadze i poręcznym kształcie. A co najważniejsze na wygodnym siedzisku dla dziecka.

Polecane wózki w podróż

Baby Zen YOYO

Silver Cross Jet

Joolz Aero

Baby Jogger City Tour 2

Anex Air Z

Cybex Libelle

Udostępnij artykuł