Wyszukiwanie
x

Mima Zigi – Recenzja wózka spacerowego

Opinie
Spacerówka Zigi została stworzona z myślą o rodzicach podróżujących i prowadzących miejski tryb życia oraz dla tych którzy kochają nieoczywisty design.
 
Do tego modelu możemy dokupić również gondolę i adaptery do fotelika samochodowego.
 
Waga wózka jest atutem ok 7kg. Wózek prowadzi się naprawdę super, ale w równym terenie. Koła mają fantastyczny styl, przezroczyste wewnątrz, z daleka wydaje się że wózeczek płynie w powietrzu. Właściwie to wózku nie zauważyła, aby zastosowano jakąś znaczącą amortyzację. Jednak nie przeszkadza to w podbijaniu wózka na krawężniki, czyli jest on dość dobrze wyważony.
 
Na konstrukcji pod siedziskiem znajduje się niewielki koszyk, w którym znajdziemy folie przeciwdeszczową, która jest w standardowym wyposażeniu.
Udźwig wózka to 19 kg. Siedzisko nie posiada możliwości podnoszenia podnóżka. Na dolę podnóżka, znajduje się półeczka na buciki. Mam wrażenie że ten model przeznaczony jest raczej dla większych dzieci, które preferują jazdę w pozycji siedzącej.
Plecki możemy rozłożyć , nie całkowicie na płasko, ale pozycja wystarczy spokojnie do ucięcia sobie drzemki.
Składanie budki nie jest oczywiste, aby ją złożyć musimy niejako obniżyć również oparcie. Jeśli chcemy powiększyć budkę to mamy taką możliwość , bo w przedniej części budka posiada jeszcze 2 dodatkowe panele.
 
Największym atutem tego wózka jest składanie, jest naprawdę malutki i poręczny po złożeniu. Producent polecając ten wózek jako wózek podróżny pomyślał też o dodatkowym pokrowcu na wózek, przyda się na pewno w podróży.
 
Plusy: lekki, mały po złożeniu, duża budka
 
Minusy: koła typowe do jazdy po płaskim, podnóżek.
 
Wymiary:
Waga: 7.4 kg/18.5 lbs
Maksymalna waga dziecka: do 17 kg/37 lbs
Maksymalne obciążenie kosza: 2 kg
Wymiary złożonego wózka: 56 x 45 x 25 cm / 22 x 18 x 10 inch
WYmiary rozłożonego wózka: 45 x 102 x 67
Udostępnij artykuł