Wyszukiwanie
x

Jaki obrotowy fotelik 0-13 kg wybrać?

Poradniki

Britax Römer Babysafe iSense i-Size z bazą Isofix Flex iSense

Britax Romer Baby-Safe iSense i-Size to fotelik dla niemowląt wchodzący w skład najnowszej linii Smart Modular System, który cechuje się obrotową bazą ISOFIX z opcją zapięcia kolejnego siedziska Dualfix iSense. Baby-Safe i-Sense wyposażony w innowacyjny system oświetleniowy – zarówno wnętrza siedziska i dziecka, jak i przestrzeni pod nim (przydatne np. podczas przenoszenia fotelika).

CYBEX CLOUD Z i-Size fotelik z bazą Z i-Size

Fotelik Cybex Cloud Z i-Size to model wprowadzony do sprzedaży na roku 2019. Jest to zupełnie inny model, niż poprzednie foteliki od Cybexa. Jest to ulepszona wersja fotelika Cloud Q i-Size. Cloud Z i-Size jest lżejszy aż o 15% w stosunku do poprzednika, rozkłada się do pozycji leżącej, jest obracany o 180°.

Baza Z I-Size może służyć również do wpięcia fotelika dla starszego dziecka – Sirona Z i-Size. Noga wspierająca nie tylko czyni montaż fotelika łatwiejszym, ale przede wszystkim zwiększa jego stabilność.

MAXI COSI PEBBLE 360 fotelik 0-13kg zbazą FamilyFix 360

 Maxi-Cosi Pebble 360 ​​może być używany od urodzenia do około 15 miesięcy. Obraca się bardzo płynnie i łatwo na bazie FamilyFix 360 (sprzedawanej osobno) i można go obrócić jedną ręką.

 Baza FamilyFix 360 jest wyposażona w punkty mocowania ISOFIX i podpórkę, co zapewnia najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu fotelika samochodowego.

Udostępnij artykuł