Wyszukiwanie
x

Czy istnieją wózki tylko z gondolą ?

Poradniki

Wiele mam narzeka na spacerówki, które kupiły w zestawie 2w1 i na forach komentuje wiele postów i doradza innym mamą, aby decydując się na zakup pierwszego wózka kupiły wózek z samą gondolą.

Pomysł może i fajny, ale czy do zrealizowania.

Oczywiście od razu musimy sobie zdawać sprawę, że ta gondola posłuży nam 5-8 miesięcy. Więc to zakup na krótko.

Po drugie czy są w ogóle na rynku takie wózki, a jeśli już są to czy jest z czego wybierać.

Po trzecie może po prostu poszukać takiego wózka wielofunkcyjnego zestawu 2w1, aby spacerówka nie była duża, uciążliwa do pakowania, była lekka i łatwa w składaniu. I tutaj zachęcam do poczytania mojego innego artykułu o wózkach kompaktowych. (link)

Jeśli już stanowczo decydujemy się na zakup wózka z samą gondolą musimy sobie zdawać sprawę, że nie będzie ten wózek dużo tańszy niż zakupiony w zestawie bo cenowo startujemy od 1099,00 za taki wózek. Gdzie już dobry markowy wózek można kupić za 1300 zł w zestawie 2w1 z pełnym wyposażeniem (np. Bebetto Vulcano).

Taka opcja może być jedynym rozwiązaniem jeśli mama chce być oryginalna i szuka wózka w Retro klimatach. Takie wózki właśnie w większości występują tylko w opcji samej gondoli.

Przechodząc do konkretów, co oferuje nam rynek wózkowy jeśli chodzi o wózki z samą gondolą przedstawiam Wam listę wózków, które możemy kupić w opcji sama gondola.

Dodałam również ceny bo to pokaże Wam, że taka opcja wcale nie wypada taniej.

Paradisebaby New Melody 1099,00 zł

Paradisebaby Magnetico   1249,00 zł

Light Bexa 1399,00 zł

Fresh Bexa 1409,00 zł

Riko Molla 1499,00 zł

Campo Euro-Cart 1538,00 zł

 

Modele retro :

Silver Cross Balmoral 12500,00 zł

Inglesina Classico Balestirno 4289,00 zł

Navington Caravel Royal 2549,00 zł

Baby Fashion Scarlet Retro 1449 zł

Tutek Retro Klasyczny 1999,00

Te modele w większości są już z akcesoriami typu folia przeciwdeszczowa, torba, czasem też moskitiera.

Macie wybór, zapewne nie tak szeroki jak w przypadku wózków 2w1. Pamiętajcie jednak, że po użytkowaniu gondoli Wasze dziecko jest często jeszcze na tyle małe, że potrzebuje wygodnej, miękkiej i dużej spacerówki. A takie właśnie są te spacerówki od zestawów. Więc czasem należy się zastanowić czy przypadkiem ta spacerówka z zestawu nie będzie też fajna, chociaż na ten pierwszy okres przejścia na spacerówkę. Zwłaszcza jeśli okres spacerówki przypadnie na zimę.

*podane ceny wózków są poglądowe, uśrednione na miesiąc 10.2019

Udostępnij artykuł