Wyszukiwanie
x

Cybex Priam 2.0 – 3.0 | Porównanie

Poradniki

Cybex Priam 2.0 VS Cybex Priam 3.0

Cybex Priam 2.0  to model, który obowiązywał na 2021, zatem Cybex Priam 3.0 jest modelem na 2022.

Na oficjalnych stronach Cybex znajdziecie go po prostu pod nazwą Cybex Priam, ponieważ tam jest przedstawiona już tylko aktualnie obowiązująca oferta.

Jednak Cybex Priam 2.0 nadal jest w sprzedaży, zatem film powstał po to, aby łatwo było wam rozróżnić te modele.

  • Zmiany nie są jakieś duże, ale tą, która rzuca się pierwsza w oczy, jest wysokość położenia gondoli.

Myślę, że Cybex wyszedł naprzeciw głosom wielu rodziców, którym jednak niskie położenie gondoli przeszkadzało, teraz adaptery podnoszą ja o ok. 10 cm.

  • Kolejna sprawa, która je odróżnia to usztywnienie daszków zarówno w budce w gondoli, jak i w spacerówce, poprzednie w modelu 2.0 były bez usztywnienia i tkanina często pozostawał w nieładzie. Teraz to piękny sztywny, estetyczny daszek.
  • Kolejna zmian, nie jest może drastyczna, ale to delikatne poprawienie wentylacji z tyłu, teraz w modelu 3.o klapkę po otwarciu wentylacji w gondoli możemy ukryć w specjalnej kieszonce.
  • Na plus również w 3.0 została zmieniona klamra i pasy w spacerówce. Teraz system zapinania w tym nowym modelu działa jak w foteliku samochodowym i regulować pasy możemy właściwie jedną ręką.
  • Zmieniło się tez przedawnienie logo, z blaszek zrezygnowano na rzecz haftowanego logo Cybex zatem te nowe modele mają hafy.

Wszystkie te drobne detale pokazałam w filmie, zachęcam zatem do obejrzenia.

Cybex Priam 2.0

Cybex Priam 3.0

Udostępnij artykuł