Wyszukiwanie
x

Britax Römer BABY-SAFE 3 i-SIZE – Fotelik Samochodowy

Poradniki

Zestaw BABY-SAFE 3 i-SIZE

Zestaw BABY-SAFE iSENSE

Britax Römer Babysafe 3 i-Size

Britax Römer BABY-SAFE 3 i-Size – wersja z oświetleniem

Nosidełko BABY-SAFE iSENSE zostało wyposażone w trzy zestawy inteligentnych świateł, które ułatwiają życie na co dzień. Światła montażowe włączają się automatycznie w razie potrzeby i ułatwiają również osadzenie nosidełka na bazie lub na wózku, gdy jest ciemno. Światła bezpieczeństwa zapewniają widoczność podczas spacerów po słabo oświetlonej okolicy. Natomiast światła wewnętrzne powodują, że Twoje dziecko nie musi podróżować w ciemności i jest dobrze widoczne.

Babysafe 3 i-Size – wersja bez oświetlenia

Od urodzenia – 15 miesięcy | 40 – 83 cm | 0 – 13 kg

Baby Safe 3 i-Size to nowa odsłona kultowego fotelika niemieckiego producenta Britax Romer. Dzięki profilowanej wkładce redukcyjnej fotelik zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa już od narodzin, a zgodność z normą i-Size umożliwia bezpieczne przewożenie dziecka, aż do osiągnięcia 75 cm wzrostu. Baby Safe 3 może być montowany za pomocą samochodowych trzypunktowych pasów bezpieczeństwa, jednak swoją prawdziwą funkcjonalność uzyskuje przy instalacji na obrotowej bazie ISOFIX Britax Romer Flex Base iSense (do zakupienia osobno).

Opis

Możliwość obrotu

Rodzice ceniący wygodę z pewnością docenią możliwości, które daje umieszczenie fotelika na obrotowej bazie ISOFIX Flex iSense. Skierowanie fotelika przodem do rodzica, ułatwia zabezpieczenie dziecka przed podróżą.

Optymalne ustawienie dzięki regulacji kąta nachylenia

W samochodach z pochylonymi siedzeniami zachodzi ryzyko, że głowa dziecka opadnie do przodu, zwłaszcza gdy dziecko będzie spało. Baza FLEX BASE iSENSE umożliwia łatwą regulację kąta fotelika samochodowego na sześciu poziomach, aby zapewnić bardziej ergonomiczną i jednocześnie bezpieczną pozycję Twojemu dziecku podczas jazdy w każdym samochodzie.

Regulowana rama antyrotacyjna

Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni. Pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu i daje dziecku 10% więcej miejsca na nogi.

5-punkowe pasy bezpieczeństwa

5-punkowa uprząż to najlepszy rodzaj zabezpieczenia uniemożliwiający przypadkowe wysunięcie się pasażera z siedziska. Więcej punktów oparcia to bardziej równomierne rozłożenie sił działających na ciało dziecka w tracie wypadku.

Cześć kompletnego systemu podróżnego

Jeśli nie masz serca budzić maluszka po zakończeniu podróży, możesz rozważyć zakup dodatkowych adapterów, które pozwolą wpięcie fotelika do stelażu Twojego wózka.

Wygodna wkładka dla najmłodszych

Idealnie wyprofilowana wkładka pozwoli na wygodną i bezpieczną podróż już po opuszczeniu szpitala. Kiedy maluszek nieco podrośnie, wystarczy wyjąć wkładkę, by cieszyć się obszernym siedziskiem.

Materiał filmowy Britax Römer

Fotelik następny

Britax Romer Dualfix iSense iSize to siedzisko wchodzące w skład nowej, modularnej serii Smart Modular System.

Tyłem do kierunku jazdy w zakresie 61-105 cm/ max. 18 kg, oraz przodem w zakresie 76-105 cm/ max. 18 kg.

Obrotowy 360 stopni.

Siedzisko Britax Römer Dualfix iSense 0-18kg do bazy Flex iSens

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne sa również na stronie producenta

Udostępnij artykuł