Wyszukiwanie
x

Bebetto Rainbow – Recenzja wózka spacerowego

Opinie
Wózek prowadzi się bardzo płynnie, jest zwrotny. Wózek ten należy do wózków, które nie będą małe i nie będą też super lekkie (waga 11kg), za to będą bardzo komfortowe dla dziecka i do prowadzenia w każdym terenie. Zatem polecamy dla rodziców, dla których spacerowanie to pójście w teren lub tych którzy mieszkają w terenach gdzie są drogi nieutwardzone.
 
Podwójna amortyzacja z boków na konstrukcji i na dole na osi ma możliwość regulacji i ustawienia na bardziej twarda lub całkiem miękką. Amortyzacja na kołach z przodu to dodatkowy plus do komfortu jazdy. Amortyzacja będzie też idealna dla dzieci które lubią być kołysane do snu. Dzięki amortyzacji, wózek będzie się dobrze podbijał na krawężniki.
 
Wygodny w obsłudze hamulec na osi z tyłu.
 
Duży kosz na zakupy, pomieści naprawdę wiele .
 
Na wyposażeniu znajduje się duża osłonka na nóżki, przypinana napami magnetycznymi i folia przeciwdeszczowa.
 
Duży zakres regulacji rączki, pozwala dostosować jej wysokość do naszego wzrostu.
 
Niewątpliwym atutem zaraz po super amortyzacji będzie rozkładana duża budka.
 
W górnej części znajdziemy odsłaniane okienko z moskitierą.
 
Kilkustopniowa regulacja oparcia, z możliwością rozłożenia do pozycji całkiem płaskiej. Uzyskamy dużą i wygodną powierzchnię do spania, co jest niezmiernie ważna dla rodziców których dzieci lubią drzemki podczas spacerów. 
 
Podnóżek obszyty ekoskórą, ułatwi utrzymanie czystości.
 
Odpinany pas krokowy to zawsze plus, bo zabezpieczy dziecko przed wysunięciem jeśli zapomnimy zapiąć mu pasy. Barierkę można uchylać do wkładania dziecka lub całkowicie zdemontować.
 
Siedzisko jest szerokie i wysokie z miękkim wypełnieniem estetycznie przeszytym. Jest na tyle szerokie, że w okresie zimowym spokojnie zmieścimy tam również dodatkowy śpiwór.5 pkt.  pasy bezpieczeństwa z miękkimi naramiennikami.
 
Koła tzw. Flexi Wheel to koła żelowe, są bezawaryjne i elastyczne. Koła są duże, przez co cały wózek staje się duży, ale w końcu to nie ma być wózek do samolotu tylko w teren. Przednie koła można oczywiście zablokować do jazdy na wprost i łatwo zdjąć.
Koła z tyłu demontujemy z osią lub bez, tutaj jest też system zastosowany do wszystkich wózków Bebetto, czyli chowanie osi.
 
Wózek składamy w całości razem z siedziskiem. Ważne jest by pamiętać, że do złożenia musimy odpiąć pas krokowy i rozłożyć oparcie do pozycji leżącej.
 
Wózek po złożeniu możemy jeszcze trochę pomniejszyć odpinając barierkę i składając podnóżek. Oczywiście nie będzie to maleństwo, ale spokojnie wejdzie do większości bagażników..
Plusy: amortyzacja, koła, budka
 
Minusy: waga i rozmiar
Udostępnij artykuł